Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Einšteinas irgi turėjo problemų mokykloje - Deja, tu ne Einšteinas
Demotyvacija.lt primena:Duomenys, publikuoti demotyvacija.lt tinklalapyje yra tinklalapio nuosavybė ir negali būti kopijuojami, platinami, perpublikuojami, dekompiliuojami ar kitaip platinami be išankstinio raštiško tinklalapio savininkų ar duomenų autorinių teisių savininko sutikimo. Modifikavimas ar neleistinas naudojimas pažeidžia autorių intelektualinės nuosavybės teises į duomenis.
Demotyvacija.lt leidžia publikuoti turinį pasinaudodami aukčiau pateiktais kodais juos nemodifikuojant.
Kaip tik neseniai maciau toki dokumentini filma apie ensteina :) Idomu tai, kad jis mokesi gerai, bet tik tai, ko jam reikejo, is mokyklos anksciau isejo, atvirai niekino mokytojus del ju nemoksiskumo. Bande stoti kazkur Ciuriche, pirma karta nepavyko, tik is antro karto istojo. Ten pat isimylejo, savo merginai pirma karta papasakojo savo "fantazijas" - tai, kaip jis isivaizduoja, kad i kabineta atskrenda ant sviesos spindulio. Jis pabaigia universiteta, mergina pastoja, todel nebaigia. Isidarbina patentu biure, zada, kad kai pakels jam atlyginima pasamdis aukle ir mergina gales pabaigti mokslus, bet jam taip niekas atlyginimo nepadidina. Isleidzia savo pirmaja (berods specialiaja) realiatyvumo teorija, bet ji nesulaukia daug demesio. Sulauke demesio tik tada, aki paaiskino kazkoki sviesos reiskini, bet tada zmona jau buvo ji palikusi...
Turėdamas šį raštą Einšteinas gali dvejais metais anksčiau, nei oficialiai nustatytas minimalus amžius, kreiptis į Ciuricho politechnikumą su prašymu leisti laikyti stojamuosius egzaminus. Porą savaičių pasibastęs po Italiją, pasigrožėjęs Ligūrijos kalnais, sėda prie knygų.
Tačiau egzaminų Einšteinas neišlaiko ir jaučia, kad tai visiškai teisinga. Ne dėl fizikos. Kalti tie dalykai, kuriems reikia jo prastos atminties žodžiams, kaip antai prancūzų kalba ir botanika. Šiokia tokia nesėkmė išeina į naudą. Likimas padovanojo Einšteinui dar vienus laisvės metus, per kuriuos gali atrasti savo vaidmenį, pirmą kartą įsimylėti, dar kartą atitrūkti nuo tėvų.
Jo klasės auklėtojas mokykloje dr. Joseph Degenhart (Džosepas Degenhartas) pasiūlo 15-ečiui Albertui išstoti iš mokyklos, tačiau su raštišku paliudijimu, kad matematikos žinios atitinka abiturientui keliamus reikalavimus. Albertas sutinka. Prašymas patenkintas.
Mokykloje berniukas dažnai ginčydavosi su mokytojais. Jis provokuoja juos akivaizdžiai rodydamas panieką. “Mieliau sutikdavau būti visaip baudžiamas, nei mokytis ką nors atmintinai bliurbėti” - teigia jis laiške vienam savo draugui.
Iš visų apie Einšteiną sklidusių paskalų ypač tvari ta, kad jis neva prastai mokėsi mokykloje. Pirmuosius mokslo metus jis baigia kaip geriausias mokinys. Per visą mokyklos laiką yra vienas iš geresniųjų. Tik sporte niekam tikęs.
Tai, kad jis mokykloje labai gerai mokesi, tik del kvailu priezasciu keiciant vertinimo sistema is 5 i 10 atsirado mitas, visi jo pazymiai vos ne 5, keli tik 4, jis ir mokykloje buvo genijus.
A.Einšteinas turėjo problemų ne dėl kvailumo, niekados nenorėjo mokytis ką mokytojai liepė, net nebaigęs vidurinės jis įstojo į kokia tai aukštesnę mokyklą. kadangi gavo rekomendacijas iš savo mokyklos mokytojo, kadangi turėjo labai aukštas matematikos žinias ir dar vlniai ką. Net tapęs dėstytoju universitete jos dėstymas buvo kitoks nei kitų dėstytojų, niekada nekišo beverči vadovėlių visko mokė iš galvos :) žmogus kuris tikrai kažką pasekė :)
Tačiau egzaminų Einšteinas neišlaiko ir jaučia, kad tai visiškai teisinga. Ne dėl fizikos. Kalti tie dalykai, kuriems reikia jo prastos atminties žodžiams, kaip antai prancūzų kalba ir botanika. Šiokia tokia nesėkmė išeina į naudą. Likimas padovanojo Einšteinui dar vienus laisvės metus, per kuriuos gali atrasti savo vaidmenį, pirmą kartą įsimylėti, dar kartą atitrūkti nuo tėvų.